Spojovací a kotviaci  materiál

Naša firma so sídlom v Stupave sa zaoberá predajom spojovacieho materiálu, kotviaceho materiálu, stavebnej chémie, elektronáradia a doplňujúceho tovaru.

 

Od začiatku nášho fungovania sme sa rozhodli ísť cestou kvality a predávať výrobky svetových značiek, ktoré sú vo svete známe svojou kvalitou.

 

Našu ponuku spojovacieho materiálu neustále rozširujeme o rôzne dĺžky, pevnosti a povrchové úpravy. Medzi hlavný sortiment predaja patrí kotviaci materiál nemeckej značky fischer. Predávame tiež stavebnú chémiu SIKA, elektrické ručné náradie METABO, ale aj profi náradie zn. REMS na opacovanie rúr. Ponúkame tiež široký sortiment ručného náradia, napr.  profi ručné náradie americkej značky STANLEY a značky IRWIN. Toto všetko a veľa ďalších položiek si môžete prezrieť alebo zakúpiť v ponuke e-shop.

 

Radi Vás privítame v našej predajni, ktorú najdete v Stupave na Hlavnej 61 (v centre mesta pri hlavnom parkovisku). Nájdete tam široký sortiment spojovacieho a kotviaceho materiálu, elektrického náradia, stavebnej chémie a ďalší doplňujúci sortiment.