FIS HB 360 S - fischer chemická kotva

Kód: 562660
Neohodnotené
Značka: fischer
37,50 € / ks 31,25 € bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Fscher injektážna chemická malta FIS HB je neoddeliteľnou súčasťou systému FHB II, ktorý je navrhnutý pre zachytenie najvyšších zaťažení predovšetkým do trhlinového ale tiež do netrhlinového betónu. Vysokú mieru bezpečnosti zaisťuje Európsky technický certifikát Option 1 pre trhlinoý betón a schválenie pre šokové zaťaženia. fischer systém Highbond FHB II je vhodný na upevnenie strojov či oceľových konštrukcií v interiéri a exteriéri. Chemickou maltou sa do betónu vlepujú špeciálne tvarované kotevné svorníky FHB II s kónusom v oblasti kotevnej hĺbky. Svorníky sa vyrábajú z rôznou triedou odolnosti voči korózií.

Chemická malta fischer FIS HB 360 S maximálne využíva kapacitu trhlinového betónu a dosahuje najvyšších únosností. Vďaka tomu je možné znížiť počet kotevných bodov a zmenšiť rozmery kotevnej dosky.

  • Na kotvenie je možné podľa požiadaviek aplikácie a zaťaženia vybrať buď štandardnú verziu svorníka (FHB II-A S) alebo predĺženú (FHB II-A L), a tak môžete pre svoj projekt zvoliť hospodárnejšie riešenie.
  • Chemická malta FIS HB je vďaka väčšiemu objemu vhodnejšia pre sériovú montáž. /360ml a 585ml/

Dodatočné parametre

Kategória: FIS HB 360 S chemická kotva fischer
Balenie: 1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: