SENCO SGT90i 50-90mm plynová nastrelovacia pištol

Kód: 4VS2001N
Akcia
Neohodnotené
480 € / ks 400 € bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Plynovou klincovačka SENCO SGT90i je schopná strieľať páskované klince s uhlom 34 ° a vystreliť až 8 000 klincov na jedno nabitie akumulátora. Stroj je vybavený perfektne navrhnutým predným nosom, ktorý zabráni skĺznutiu pri nástrele, a s možnosťou odnímateľnej plastovej podložky no-mar, ktorá zabráni poškodeniu povrchu materiálu pri estetickejších aplikáciách. Model SGT90i je vybavený dvoma lítium-iónovými batériami s dlhou životnosťou a funkciou rýchleho nabíjania. Dvojminútové rýchle nabitie sa rovná 200 nástreľom, na dokončenie úlohy nie je potrebné žiadne dlhé nabíjanie. LED Power Gauge navyše pomáha používateľovi okamžite rozpoznať stav batérie.

Vlastnosti a výhody

  • Akumulátorové pohodlie - žiadne hadice, žiadne kompresory, žiadne ťažkosti. Použiteľná na stavenisku bez akýchkoľvek obmedzení
  • Výkonné zapaľovanie 20 000 V vám dáva väčší výkon a čistejšie spaľovanie.
  • Konzistentný nástrel za všetkých poveternostných podmienok - pracuje v rozsahu -7 ° až 49 ° C
  • Nastavenie hĺbky zapustenia bez použitia náradia
  • Obsahuje dve 6V NiMH batérie, nabíjačku, kufrík, kľúče

Aplikácie

Stavba krovu, konštrukcie, podlahové krytiny, opláštenie a paluby. Medzi ďalšie aplikácie patrí montáž prepraviek a debničiek, výroba paliet a plotov. Skvelé pre každú aplikáciu, kde je bezdrôtové pohodlie výhodou.

Dodatočné parametre

Kategória: SENCO SGT90i 50-90mm klincovačka
Balenie: 1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: